Dikkat

Başvuru yapmadan önce bütün kurulum aşamalarını tamamlamanız gerekmektedir. Bu aşamalar tamamlanmadan sinyal kiralama hizmeti verilememektedir.

IC Markets Hesap Oluşturma

Öncelikle www.icmarkets.com adresine ulaşabilmek için VPN kullanmamız gerekmektedir.Tercih ettiğiniz VPN ile bağlantı kurup kayıt işlemine başlayabilirsiniz.Biz bu işlemleri windscribe VPN çözümü ile gerçekleştireceğiz.

Sitenin giriş sayfasına ulaşıyoruz ve Client Login’e tıklıyoruz

Bu sayfada Open Real Account yazısına tıklıyoruz

Bu sayfada karşımıza çıkan formu eksiksiz ve doğru şekilde dolduruyoruz. Eğer yanlış bir bilgi girerseniz daha sonra hesabınızın onaylanmamasına sebep olabilir.
Bu sayfada biraz daha fazla kişisel bilgiyi dolduruyoruz.Hesap türünü tercihinize göre bireysel veya şirket adına açabilirsiniz.
Bu bölüm önemli burada kullanacağımız yatırım platformunu seçiyoruz.Kopyalama sistemi MT4 ile çalışmaktadır.Hesap Tipini True ECN olarak seçiyoruz.Para birimi ise sisteme göndereceğiniz para birimi olmalıdır. USD para birimini seçmenizi tavsiye ederiz.
Tecrübe seviyeniz eğer bu işlerden hiç anlamıyorsanız Beginner olarak seçebilirsiniz.Eğer anlıyorsanız Advance seçeneği uygun olacaktır. Gizli sorunuz ve cevabınızı yazarak sonraki adıma geçebilirsiniz.
Ana Sayfamız

Sistemde gerçek bir hesabınız olabilmesi için aşağıdaki doğrulama işleminin yapılması gerekmektedir.

Kimlik doğrulama işlemleri için aşağıdaki iki alanı kullanıyoruz.Sol taraftaki bölüm kimlik görselimizi eklemek için.Geçerli kimlik türü Pasaport ,Ehliyet ve Kimliktir.Mümkün ise yeni çipli kimlikler yerine eski kimlik kullanmanızı tavsiye ederiz.Kimliğin arkalı önlü resmi gerekmektedir.

Sağ taraftaki bölüm ise adres teyidi için gerekli olan evrakın yükleneceği alandır.Bu bölüm için internet faturası (Adınıza gönderilmiş olması gerekmektedir) ,ikametgah belgesi veya banka ekstresi gibi adres tespitinin yapılabileceği bir dökümanı eklemeniz gerekmektedir.Sisteme para yatırmak için sağ üst köşeden Deposit Funds sekmesine tıklıyoruz.
Para yatırmak için bir çok alternatif var.Biz Swift kullanmanızı öneriyoruz.Şu an en mantıklı komisyon oranları En Para da bulunmaktadır.Gönderim ücreti 30 TL Alım ücreti 18 TL’dir.

Aşağıdaki Bilgiler doğrultusunda gönderim işleminizi tamamlayın.